You are not connected. Please login or register

Mademoiselle Bonnefoy przybyła~ WIĘC PADAĆ NA KOLANA! D<

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Gość


Gość
Imię: Frances

Nazwisko: Bonnefoy

Państwo: Kraj miłości – République française kłania się z gracją i wdziękiem, którego brakuje jej sąsiadce za morza~!

Wiek: 18, bien sûr! Wcale nie 26 z wyglądu i z ponad dwa tysiące w rzeczywistości. Młoda i piękna, ot co!

Opis wyglądu: Frances jest kobietą średniego, nieco wyższego niż przeciętny wzrostu. Jej szczupła figura przyciąga uwagę dzięki odpowiednim kształtom i zaokrągleniom w najistotniejszych miejscach – silnie zarysowanej talii, szerokim biodrom i krągłemu biustowi. Jej cera jest jasna, ale nie blada, włosy zaś w formie żeńskiej ma znacznie ciemniejsze niż jej męski odpowiednik. Wprawdzie pod odpowiednim światłem potrafią wydać się nawet ciemne i złote, jednak nie ma co się okłamywać – jest jasną szatynką o mysich włosach! Wprawdzie rozważała ostateczność w postaci farby by odzyskać jasne loki, jednak póki co się wstrzymuje. Ma twarz pociągłą i kobiecą, wzrok na niej przykuwają oczy, których błękit zastąpił jasny fiolet. Jeśli chodzi o samą fryzurę – preferuje niesforny kok. Po rozpuszczeniu włosy sięgają jej do łopatek.
Ubiór preferuje kobiecy i zmysłowy, podkreślający kształty, ale nie wyzywający. Zawsze elegancki, z gustem i smakiem – to wspólna cecha krajów romańskich. Zdecydowanie wiedzą, jak się ubrać~.

Opis charakteru: Diva przybyła! A spróbuj zaprzeczyć, to cię spali samym spojrzeniem i naśle na ciebie swoich adwokatów. Fran to wielka panienka o nienagannych manierach i ciętym języku. Nie mówi tego co jej ślina na język przyniesie, ale potrafi mówić dosadne komentarze, które są przemyślane i piekielnie trafne. Wymaga od innych by okazywali jej empatie i uwielbienie, ale sama wścieka się gdy ktoś prosi ją o pomoc. Wyjątkiem są tylko przyjaciele…a w sumie przyjaciółki z Bad Friends Trio. W sumie, poza ciętym językiem to dziewczyna strasznie strachliwa jest i od bójki ucieka chowając się za psiapsiółkami. Co z tego, ze jest manipulancką, oszustką, nieco sztuczną, płytką, egoistyczną i snobistyczną? Ważne, że ma klasę! Nie to co niektórzy…  

Zainteresowania:
Kocha flirtować (nie tylko z chłopcami), gotować(choć spróbuj powiedzieć „baby do garów!”), malować i rysować, podziwiać wystawy muzealne oraz galerie, kocha operę, jest zakupoholiczką, degustatorską win i serów, miłośniczką wszystkiego co francuskie.

Inne:
* Pierwsze imię  - Francine jest po prostu żeńską abstrakcją do imienia (male) Francji. Drugie imię pochodzi od głównej postaci kobiecej filmu powieści Gastona Leroux „Upiór w operze” - Christine Daae.
* To wcale nie tak, że jest uzależniona od wina… Po prostu lubi dużo degustować! Na wszelki wypadek lepiej nie dawać jej nawet lampki trunku na potrzymanie.

Moja komoda żywi się osami. A ja nie śpie, bo ją trzymam!Ostatnio zmieniony przez Francja dnia Nie Cze 01, 2014 9:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

Oficjalny akcept~

Pamiętajmy, aby pisać po oficjalnym otworzeniu forum :3

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach