You are not connected. Please login or register

Słuchajcie dziewczyny chłopaki słuchajcie

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Słuchajcie dziewczyny chłopaki słuchajcie on Sob Paź 17, 2015 8:09 pm

Hong Kong napisał:aaa
UWAGA: Wszystko, co jest tutaj napisane nie może być brane na serio. Jedynie lubimy sobie wesoło popisać i wśród natłoku bóldupstwa hetaliowego pragniemy zachować tę ostoję słoneczka i przyjaźni. c:
Poza tym - miłej zabawy przy czytaniu! ❤
Anglia jest wszędzie. Pamiętajcie. Wiemy, że go kochacie.Jesteśmy tak fabulous, że mamy dwa regulaminy.

Forum to jest zakątkiem kilku księżniczek. Bawimy się tutaj i fazujemy. W przeciwieństwie do innych forów tutaj nawet nie ukrywamy, że jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji i prawdopodobnie nikt inny nie będzie tak zajebisty jak my.


:: 1 ::

❤ W oficjalnym składzie księżniczek forum znajdują się: ❤


Rysunek made by Angielka.

Meksia - Grammar nazi. Nie posiada duszy i udaje, że kocha cały świat. Krypto diler i sadomasochista. Ma sryliard postaci, z czego połowa nie posiada nawet KP. Zapewne ją znasz, bo od 2012 ma kartę stałego członka hetaliowych forów.

Angielka - Teamowy medyk. Tak mądra i wykształcona, że sama fem!Anglia jej zazdrości. Chciałaby pisać yaoice, ale zmuszają ją do yuri. Jest tak brytyjska, że zamiast krwi ma herbatę, co zresztą bardzo ją smuci, bo jest niepoprawne naukowo.

Chińcia - Drama queen. Udaje, że wszystko wie, a tak naprawdę tylko lubuje się w dręczeniu innych użytkowników internetu i robieniu wokół siebie kółek wzajemnej adoracji. W realu jest 100% plastikiem z toną tapety na twarzy.

Hongie - Mieszka na zadupiu Polski. Zboczony leń. Myśli, że jest władcą świata, bo założyła to forum. Nigdy jej nie ma, więc Wam nie pomoże. Jest artystką.

Portie - Boi się wszystkiego, a mimo to pozwala się zadręczać smsami. Aktualne leczy się z traumy po najeździe islamskim. Myśli, że jest jedyną słuszną Portugalią, a my musimy się z tym zgadzać, bo nasze forum jest tylko parodią innych.
Dodatkowo, co kwartał poprawia swoje Karty Postaci myśląc, że są coraz to lepsze.

Polcia - Wysyła ludziom z depresją tutoriale jak robić ciasta. Tak naprawdę jest to 40-letni pan Zbigniew, naczelny członek miejscowego klubu dresiarzy. Jest z wszystkich najmilsza, ale tylko i wyłącznie dlatego, że jej znajomość z niejaką Litwą zniszczyła jej psychikę..

Licia -  Zwana przez autokorektę w telefonie " kicią". Królowa tumblra i posiadaczka najseksowniejszych nóg na forum. Często jej nie ma ale tak ją kochamy, bo spamuje nam na snapchacie.


:: 2 ::

❤ Ten regulamin to tylko taki dodatek - aby się pośmiać. Właściwie to nawet nie jest regulamin,
❤ Główną adminką jest Hong Kong. Przepraszamy, że nie jest ona mega wypasionym Skandynawem, Germańcem czy Polaczkiem, ale stać nas było tylko na pół-Azjatę. Za to jest prawie Brytyjczykiem, więc wciąż wpisujemy się w kanon kozackości,
❤ Wśród naszych adminek mamy: panią lekarz, panią ekonomistkę, znawcę tematów stosunków międzynarodowych, reinkarnację Thora i mistrzynię Polski we wciąganiu paluszków przez nos. Więc nie ma żartów, musicie nas szanować i bać się, bo jesteśmy bardzo złe, dorosłe i elitarne.
❤ PRZYJACIÓŁKI ADMINKI NIE MUSZĄ STOSOWAĆ SIĘ DO REGULAMINU,
❤ W sprawach forumowych nie zgłaszajcie się do nikogo i tak was oleją, bo będą zbyt zajęci pisaniem yaoi między sobą.
❤ A na poważnie - pisać do Meksi, Hongie lub Chińci. Ewentualnie Portie, ale pamiętajcie, że ona się Was boi.
❤ Uważamy, że umiejętność napisania wypracowania na 7 stron A4 o twojej postaci z uwzględnieniem jej psychiki w fazie płodowej jest niezbędna do bycia dobrym człowiekiem i grania na forum,
❤ Grupy są tylko dla adminów i ich przyjaciółek. Zwykli userzy muszą cieszyć sie wyselekcjonowanym przez grupę specjalistów ds. kolorów z podkrakowskiego przedszkola kolorkiem i najbardziej nudną nazwą ever,
❤ Nasza Portugalia jest jedyną PRAWDZIWĄ Portugalia. Nasza Polska jest JEDYNĄ prawdziwą Polską. A o Litwie to nawet nie mówimy, bo i tak w sumie nikt nie chciałby grać Litwą,
❤ Aby grać na naszym forum musisz skończyć 3 fakultety ze stosunków międzynarodowych, być znawczynią historii Kiribati i biegle władać językiem południowego Sudanu,
❤ Apropo Kiribati - pamiętajcie, im mniejszym państwem gracie tym większe prawo do rządzenia się na cb posiadacie. Owe Kiribati to totalny kozak. Ostatnio zniszczył Stany Zjednoczone, a Rosja robi mu śniadania do szkoły. Oczywiście na forum nie mamy Kiribati, ale gdybyśmy mieli to na pewno miałby najlepsze staty,
❤ BĄDŹCIE AKTYWNI. BO JAK NIE TO DOSTANIECIE BANA. I SIĘ BARDZO POGNIEWAMY. A Polcia to się nawet potnie cebulą,
❤ Tematy +18 są zakazane. Chyba, że piszesz porno z adminkami lub ich przyjaciółkami,
❤ Figury geometryczne są seksowne. If you know what I mean,
❤ Eventy? Pffff.. I tak nikt na nie przyjdzie. A jak przyjdą to nie myśl, że Ci się uda jakiś. Udał Ci się? Oh, już piszemy do innych aby zaraz spapugowali go na 3 innych forach, a kolejne 3 inne fora powstaną na jego bazie,
❤ Okropny wygląd jest zasługą Chińci. Wszyscy wiedzą, że ona nie umie w grafikę, ale i tak się za to bierze. Oczywiście nie mów jej, ze jest tak zła, bo wpadnie w większą depresję niż wtedy, gdy dowiedziała się, że AmeChu to crackparing.
❤ Oczywiście my jesteśmy jedynym forum uprawnionym do własnego kółka adoracji, bo bóg Hongie tak chciał.

❤ Jesteśmy forum na którym można posiedzieć jak spędza się czas w kiblu.


:: 3 ::

❤ Nasze forum uraża Ciebie/twoje forum/twoją przyjaciółkę/kochanka/psa/rybki/toster ? Mamy na to jedną radę - po prostu nie bądźcie tacy, świat będzie piękniejszy.
❤ Jest możliwość, że sparodiowaliśmy (albo dopiero sparodiujemy) i wyśmiejemy coś, co praktykowane jest w innych odmętach internetu - nie oznacza to, że od razu nie lubimy całego świata. Bardziej mamy na to wywalone i lubimy się bawić,
❤ Kochamy Was.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach