You are not connected. Please login or register

"Deutschland, Deutschland über alles"

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 "Deutschland, Deutschland über alles" on Pon Mar 31, 2014 8:21 pm

Gość


Gość
Imię:Monica

Nazwisko: Beilschmidt

Państwo:Niemcy

Wiek: 19-20?

Opis wyglądu: Wieczny spokój i upór wypisany na twarzy. Oczy ma niebieskie, nigdy roześmiane, włosy koloru jasnego blondu ścięte na chłopczycę, w odróżnieniu od Ludwiga prosta grzywka jednak opada na czoło. Monica ma minimalnie zadarty ku górze nos i wąskie, delikatnie zaróżowione usta, nie widziane w uśmiechu od dawna, chyba że epizodycznie przez jednostki. Dziewczyna prawidłowo, choć nie przesadnie, zaokrąglona gdzie trzeba! Zgrabna jest, o, tłuszczu czy cellulitu u niej nie znajdziesz. Najczęściej nosi wojskowe spodnie, buty do ¾ łydki i długi płaszcz, a do tego czarną koszulkę na ramiączkach.

Opis charakteru: Panna sztywniara przybywa! Monica nie pozwala sobie na żarty i swawolę, wiecznie z uniesioną głową i wyprostowana podchodzi poważnie do każdego zadania. Jest surowa, zasadnicza. Woli przemyśleć co ma zrobić, dobry strateg. Nie podejmuje decyzji pochopnie, stara się wszystko zaplanować. Z nią się nie pośmiejesz, nie powygłupiasz. Nawet nie próbuj. Czas planuje, nie zostawia sobie zbyt wiele czasu wolnego.

Zainteresowania: Militaria, dużo czyta i w sekrecie piecze też ciasta.

Inne:
Wychowana przez Prusaczkę, ma słabość do piwa i wurstów, jak się wkurzy to głośno krzyczy, ma 3 psy <jak Ludwig> Blackie, Berlitz oraz Aster.Moja komoda żywi się osami *salutuje*

2 Re: "Deutschland, Deutschland über alles" on Wto Kwi 01, 2014 10:59 pm

Bardzo ładna karta~ Akcept.

Wolałabym, abyś pisał/pisała (niepotrzebne skreślić) dopiero kiedy forum będzie oficjalnie otwarte.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach