You are not connected. Please login or register

Wielka Brytania melduje się by dokopać Francji

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Imię: Alice

Nazwisko: Kirkland

Państwo: United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland.

Wiek:
wygląda na 23

Opis wyglądu: Gdy pierwszy raz widzisz Alice, twoje oczy mimowolnie przyciągane są do jej brwi. Nie byle jakich brwi, proszę państwa, co to, to nie. Wielkie, krzaczaste gąsienice na pół czoła, ciemniejsze niż można by się spodziewać po blondynce. Właścicielka tego wybryku natury oczywiście zaprzeczy ich rozmiarowi bagatelizując go lub od czasu nieszczęśliwej przemiany w kobietę wpadając w wściekłość. Gdy już minie pierwszy szok, zaczynasz zauważać inne cechy jej wyglądu, takie jak zielone oczy, średniej długości włosy i jasną karnację. Figurę ma całkiem dobrą, jedyne co można jej zarzucić to tendencja do garbienia się czasami przez częstą pracę w ogrodzie.
Jeśli zaś chodzi o ubrania, od czasu gdy trafiła do hotelu, ubiera się dość swobodnie, no bo sytuacja nie wymaga od niej formalności specjalnie, prawda? Generalnie utrzymuje lekko punkowy styl, akurat na tyle by nie przesadzić i nie straszyć ludzi na ulicy niczym zbuntowana nastolatka.  

Opis charakteru:
Nie od dziś wiadomo, że Anglia nie jest osobą z którą łatwo się dogadać. Trzeba zadać sobie nie lada wysiłek by ją lepiej poznać, a gdy już się to uda okazuje się, że był to błąd. Anglia niezwykle łatwo się irytuje, a gdy coś ją wkurzy zaczyna kląć niczym szewc. No, ale było nie było, stara się nad sobą panować, w końcu jest damą, a damom nie wypada się tak zachowywać. Choć na co dzień sprawia wrażenie osoby aroganckiej i cynicznej, tak naprawdę ma bardzo romantyczną naturę, której nie zawsze jest w stanie, lub po prostu nie chce wyrazić. Potrafi oczywiście być miła, ale sam widok niektórych osób tak bardzo psuje jej humor, że natychmiast  wraca do swojego normalnego lekko naburmuszonego zachowania. Często zdarza jej się wspominać stare dobre czasy, zwłaszcza po pijaku. Jej poczucie humoru, momentami przechodzące w sarkazm, jest dość specyficzne i nie wszystkie kraje je rozumieją. Potrafi być naprawdę samolubna i z całą pewnością nie jest kimś kto zrobiłby coś dla ciebie gdyby miał na tym nie zyskać przy czym jest bardzo uparty i umie postawić na swoim. Tak, ta pani dba przede wszystkim o siebie, a dopiero potem o resztę świata.
Uwielbia fantastykę.  Wierzy we wszelkiego rodzaju wróżki i inne fantastyczne stworzenia jakie zwykle spotyka się tylko w bajkach i (pomijając drobne wyjątki) tylko ona jest w stanie je zobaczyć. Ma też spore zamiłowanie do okultyzmu, ale zaklęcia nie zawsze jej wychodzą, chociaż z pewnością częściej niż coś jadalnego, gdy gotuje. A gotować uwielbia, choć jej potrawy jeżeli są już jadalne, są dość ciężkostrawne.

Zainteresowania: Gotowanie oczywiście. Zdarza jej się też czytać książki lub oglądać programy o gotowaniu, w szczególności te w wydaniu Nigela Slater'a. Lubi także haftowanie, zwłaszcza w ciemne zimowe wieczory. Latem i wiosną jeżeli pogoda na to pozwala, zajmuje się ogrodem. Gra też na gitarze i zabije każdego kto tylko dotknie jej kochanego instrumentu.

Inne:
-Uwielbia wręcz herbatę. Szczególnie Earl Grey'a, ale nie pogardzi innymi rodzajami.
-Pomimo, (albo dlatego) że była kiedyś piratem, nie umie pływać.
-Często zdarza jej się upić 4 lipca. Jest wtedy jeszcze bardziej nieznośna niż zwykle lub wpada w kompletną depresję. Ale zapytana, stwierdzi, że to tak tylko przypadkiem i ta data wcale nic dla niej nie znaczy.
-Całkiem przypadkiem ma uczulenie na słowo "niepodległość" we wszelkich formach i odmianach i stwierdzeniach z nim związanych. Zwłaszcza gdy chodzi o Amerykę. Taki tam zbieg okoliczności.
-Chociaż jej kuchnia generalnie nie nadaje się do spożycia, jakimś sposobem udaje jej się robić bardzo dobrej jakości słodycze. Flapjacki ~
-Jest dużą fanką muzyki rockowej i punkowej ze swojego kraju i jest strasznie dumna ze swoich rodzimych zespołów.
-Nałogowo ogląda seriale BBC, ale nie lubi się do tego przyznawać.

...Bardzo kocham Chiny bo jest cudowna, bo robi dobrą herbatę, zna się na herbacie i dlatego jest cudowna =w= A moja komoda żywi się osami nie wiem czemu

Zobacz profil autora

Chiny

Chiny
Admin
Też Cię kocham ♥
Masz moją herbatę! XD
...i akcept, bo Twoje dziecko gdzieś zniknęło i za nią pracuję c:


_________________


Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach