You are not connected. Please login or register

Pomieszczenie "Tu się je"

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26 Re: Pomieszczenie "Tu się je" on Sob Cze 14, 2014 2:40 pm

Gość

Gość
Głaskał ją po ramieniu. Dalej nie mieściło mu się w głowie jak ktoś mógł chcieć zrobić tej kruszynce krzywdę. Gdyby to zdarzyło się w czasach, gdy był mniej potulny chłopaczki potrzebowali by pomocy sanitariuszy. - Rozumiem, spokojnie. Ale wiesz...Są faceci niższej i drobniejszej postury i to by tak dziwnie nie wyglądało. - poprawił sobie szalik. - W sumie to dziwne, że nikogo tu nie ma...

27 Re: Pomieszczenie "Tu się je" on Sob Cze 14, 2014 2:44 pm

Gość

Gość
Nie rozumiała czemu ten tak się przejmował swoim wzrostem... Wyglądem. Dla niej to było normalne,że mężczyzna jest wysoki, dobrze zbudowany i w ogóle... Znaczy dobni też byli,ale ona chyba zatrzymała się na czasach,gdy faceci byli mniej potulni i uprzejmi niż teraz, jakoś te czasy nieco lepiej kolarzy... Może dlatego,ze nie musiała się tak martwić o kraj. -Dlaczego tym się tak martwisz? Znaczy... Przepraszam jeśli kłopot robię. -Spojrzała na niego pytając -Um?

28 Re: Pomieszczenie "Tu się je" on Nie Cze 15, 2014 11:11 am

Gość

Gość
- Kłopot? - spojrzał na nią zdziwiony, po czym przytulił ją mocniej. - Nie robisz, żadnego problemu Elsi, spokojnie. Miałem tylko na myśli, że mógłbym cię zgnieść, gdybym mocniej cię złapał... - rozejrzał się, tak jak mówił prócz nich w pomieszczeniu nikogo nie było. - No, jest koło godziny obiadowej, nie? Ludzie powinni przyjść jeść...Może są na mieście, nie ważne. - wzruszył ramionami dla podkreślenia swoich słów. - Jak się czujesz?

29 Re: Pomieszczenie "Tu się je" on Nie Cze 15, 2014 2:01 pm

Gość

Gość
-Aż taka delikatna nie jestem... Wiem jak wyglądam,ale na prawdę jestem silna -Odparła wtulając się w niego z lekkimi wypiekami -To już? Ojej... Może poszli na plażę -Wymamrotała w sumie zadowolona z faktu,że nikogo nie ma, na pewno byłoby to trochę krępujące gdyby ktoś im się przygląda, zaraz by pomyśleli,że jakaś przelotna miłość czy Bóg wie co.

30 Re: Pomieszczenie "Tu się je" on Nie Lip 20, 2014 12:13 am

Gość

Gość
- Może poszli. I cóż, wyglądasz na kruchą, czy ty w ogóle jesz? - odsunął się lekko i pogłaskał ją po głowie. - Pewnie jesteś głodna co? Przyniosę ci coś ze szwedzkiego stołu. - wstał i poszedł. Chwilę zastanawiał się co by dziewczynie smakowało, ale w końcu nałożył jej i sobie rybę po grecku. Do tego jakieś bułki, świeżutkie i pachnące, wręcz wołały "zjedz nas, zjedz nas". Wrócił do Iśki i postawił przed nią talerz. - Proszę, smacznego.- uśmiechnął się do niej i sam zaczął jeść.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2