You are not connected. Please login or register

Zanim przeczytasz możesz zamieść podłogę?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Zanim przeczytasz możesz zamieść podłogę? on Sro Cze 04, 2014 12:56 am

Gość


Gość
Imię:Anneliese

Nazwisko:Edelstein

Państwo - Republika Austrii

Wiek: Damy nie pyta się o wiek (23)

Opis wyglądu: Kobieta średniego wzrostu, o dość delikatnej budowie ciała. Na jej twarzy przy lewym kąciku ust można zauważyć małego pieprzyka, który prawdę mówiąc wyróżnia ją od pozostałych nacji. No bo... czy ktoś inny ma takie wspaniałe znamię oprócz Austrii? Ma długie,falowane i  ciemne włosy sięgające jej lekko do pasa. Często ma wpiętą w nie fioletową spinkę w kształcie kwiatu. Grzywkę zaś ma zaczesaną po obu stronach twarzy. Jej oczy mają jasny odcień fioletowego.
Nosi białą sukienkę z koronką sięgającą do połowy łydek. Na górnej części tułowia ma koszulę z kołnierzem, dopasowaną do ciała, zapinaną na guziki z długimi rękawami. W niektórych miejscach obszyta fioletowym materiałem. Na nogi założone ma buty podobne do wiązanych na sznurowadła kozaków w kolorze brązowym.

Opis charakteru:Spokojna, poważna i opanowana. Nie wyraża zbytnio emocji; Rzadko zdarza się, aby podniosła głos lub wyraziła większe uczucie zaniepokojenia czymkolwiek. Bardziej optymistyczna i cichsza od Monicki, którą można opisać jako poważną i kładącą większy nacisk na obowiązki.
Nie ma orientacji w terenie, przez co gubi się nawet we własnym domu. Do tego jeszcze ceni swoje hobby ponad pracę. Ale... Jak tutaj nie kochać swojego fortepianu?

Relacje: Niemcy (Monica)
Austria uważa ją za swoją ,,starszą" siostrę, i chciałaby ją tak nazywać, lecz ona się na to nie zgadza.
Ogółem to ona zajmuje się domem. Ma tyle zajęć na głowie, że nie może nawet wygodnie usiąść i odpocząć. Anneliese zawsze ją o coś prosi, w tym o przygotowanie kąpieli czy zrobienie obiadu, a Monica nie ma wyboru, bo w przeciwnym wypadku jest szantażowana. Szczególnie Włochami.

Włochy
Niegdyś jako dziecko przebywała w jej domu. Zajmowała się zmiataniem, myciem i sprzątaniem. Później gdy już urosła, odeszła z domu Austrii i stała się "niepodległa". Dochodziło między nimi do różnych bitew, nawet morskich. Jednak ona nie zraziła się do dawnej opiekunki i zawsze witała ją, wieszając się na szyję. Jedyny kraj, który nie żywi urazy do swoich wrogów.

Zainteresowania:Gra na instrumentach (w końcu to ,,muzyczny" kraj prawda?) oraz cukiernictwo.

Inne:
*Wiadome jest, że przez pewien czas spędziła na wózku inwalidzkim.
*Ma na swoim koncie olbrzymią ilość małżeństw. Sama nie potrafi ich zliczyć.
*Słaba fizycznie.
Moja komoda żywi się osami.

Akcept c:

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach