You are not connected. Please login or register

Pogromca boiska nadchodzi <3

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Pogromca boiska nadchodzi <3 on Pon Cze 16, 2014 10:09 pm

Imię: Gregorio

Nazwisko: Ferrao

Państwo/miasto/rejon/whatever: Federacyjna Republika Brazylii

Wiek: urodziny obchodzi od 15.11.1889 (data ustanowienia Brazylii jako republiki), a wygląda na koło 18-19 lat.

Opis wyglądu:
Jeśli chodzi o wygląd to jak na osobę z ameryki południowej przystało ma ciemną karnację i równie ciemne, błyszczące oczy. Ma dość atletyczną budowę ciała, wykształconą przez lata ćwiczenia różnorodnych sportów. Można nawet posunąć sie do stwierdzenia że ma gumę zamiast kości. Włosy ma średnio krótkie, brązowe, w wiecznym nieładzie i nastroszeniu, czasami zakłada na nie czapkę z daszkiem. W piątki ubiera się całkowicie na biało, a gdy nie może, stara się przynajmniej częściowo. Na co dzień ubiera się dość niedbale w luźne koszulki i szorty, lub inne praktyczne ubrania.


Opis charakteru:
Gregorio jest bardzo energicznym i radosnym chłopakiem. Jest jedną z tych osób, które gdy raz się z tobą zaprzyjaźnią, już się nie odczepią. Co tu dużo mówić, stara się lubić ludzi, nawet jeśli oni go nie lubią. Siła jego pozytywnego myślenia nie zna granic i praw fizyki. Nie obchodzi go też istnienie czegoś takiego jak przestrzeń prywatna, po prostu lubi przytulać ludzi. Jest osobą bardzo religijną i nie boi się tego pokazywać, oczywiście na swój pokręcony sposób.
Nie cierpi planować niczego zbyt długo na przód i zmienia zdanie w przerażającym tempie, przez co większość jego pomysłów powstaje spontanicznie i jest realizowane od zaraz. Nie lubi planować co doprowadza do wielu problemów, gdyż często, nawet jeśli umówi się już z tobą na daną godzinę, za Chiny nie przyjdzie wcześniej niż pół godziny po czasie. Nigdzie mu się nie śpieszy, przez co nawet na liście wyznaczającej szybkość chodzenia plasuje się na ostatnich miejscach. Pełny luz i naprzód.
A poza tym jest głośny, irytujący w równym stopniu jak Włochy, a nie daj Boże skrytykuj piłkę nożną. Wtedy robi się wręcz straszny. Potrafi godzinami gadać o tym sporcie do póki ktoś nie zmieni zdania na jego temat. Bywa lekkomyślny, nie przejmuje się specjalnie wieloma rzeczami i zawsze mówi to, co myśli. Pomimo pozytywnego nastawienia do ludzi, zdarza mu się być złośliwą bestią. Oczywiście, to tak z miłości, żeby nie było nieporozumień. Nie radzi sobie za dobrze z rozumieniem kultury europejskiej, ale stara się jak może. Gdy chce potrafi być odważny, bywa niebezpieczny, gdy się zirytuje. Interesuje się trochę sztukami walki. Piłka nożna to jego ukochany sport, ale oprócz niej uwielbia też taniec i śpiew. Często można go zobaczyć jak podśpiewuje sobie pod nosem. Bardzo lubi zwierzęta. Im bardziej niebezpieczne tym lepiej. Ma pewnego rodzaju obsesje na punkcie swojego ptasznika Rafaela. Niezdrową obsesję warto dodać. Jest gotowy na wszystko by uchronić go przed zgnieceniem, lub innymi obrażeniami.

Relacje:
Generalnie Gregorio stara się utrzymywać dobre kontakty ze swoimi południowoamerykańskimi kuzynami, (nawet jeśli często zdarza jej się pokłócić z nimi o piłkę nożną) a także z rodziną w Europie. Czuje się w pewnym sensie odpowiedzialny za swoich kuzynów, jako najbardziej rozwinięty kraj w regionie. (Tak, Argentyna mu do pięt nie dorasta, to jasne jak słońce~) Bardzo lubi rywalizować z Argentyną, ale nie przyzna się do tego, no bo w końcu są przyjaciółmi. Jest wdzięczny Francji, gdyż ten częściowo przyczynił się do uzyskania przez nią niepodległości. Pomimo, że jego stosunki z Portugalią mogą się wydawać mocno nadszarpnięte, Brazylia stara się nie chować do niej specjalnie urazy i zrozumieć motywy swojej opiekunki, co nawiasem mówiąc nie zawsze mu się udaje. Zwłaszcza gdy rozmowa schodzi na języki i różnice między portugalskim a brazylijskim. Dogaduje się całkiem nieźle z Ameryką (co nie oznacza że ją lubi) i wydaje się żywić pewną sympatię wobec Polski, co biorąc pod uwagę ilość polskich imigrantów w jego kraju jest dość oczywiste. Współpracuje też w ramach G4 z Indiami, Japonią i Niemcami.

Zainteresowania:
-Piłka nożna
-Capoeira
-Gra i śpiew
-dziwne zwierzątka
-imprezowanie (=w=)

Inne:
-Doroczny karnawał w Rio de Janeiro jest jednym z najsłynniejszych na świecie
- Uwielbia kawę i caipirinhe -rodzaj wódki z soku z trzciny cukrowej
- wielki pająk wisi nad tobą na przystanku? nawet nie wiesz, że tam jest.
- Rok szkolny kończy się w grudniu, a w styczniu są wakacje.
- Na fladze widnieje układ gwiazd widziany w Rio de Janeiro w dniu 15 listopada 1889, czyli dniu ogłoszenia kraju republiką, oraz napis „ład i postęp” będący dewizą państwa.
-To w Brazylii powstała sztuka walki zwana capoeirą, którą ćwiczyli niewolnicy ukrywając walkę w formie tańca. Najpopularniejszą współczesną odmianą jest capoeira regional, stworzona przez Mestre Bimba w XX wieku.
-Brazylia mówi w języku Brazylijskim-Portugalskim i nawet nie ważcie się zmuszać go do mówienia po portugalsku.
-Moja komoda żywi się osami i robi Rafciowi konkurencję do pokarmu >_<

Zobacz profil autora

2 Re: Pogromca boiska nadchodzi <3 on Pon Cze 23, 2014 12:06 am

Ładny opis charakteru c:
Akcept~

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach