You are not connected. Please login or register

Miłośniczka kotów wita~

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Miłośniczka kotów wita~ on Pon Cze 23, 2014 10:29 pm

Gość


Gość
Imię: Helen (niczym Helena Trojańska!)
Nazwisko: Karpusi
Państwo/miasto/rejon/whatever: Republika Grecka (Grecja)
Wiek: Stara małpa. Urodziny obchodzi 25 marca (są trzy daty, wybrałam tę jako dzień ogłoszenia niepodległości od Imperium Osmańskiego). A wygląda na dwadzieścia parę lat.

Opis wyglądu: Baba jak się patrzy! To znaczy... Całkiem wysoka, wysportowana i opalona dziewczyna, u której o nadwagę raczej ciężko. Jej twarz okalają ciemnobrązowe włosy sięgające nieco za ramiona. Zbytnio się nimi nie przejmuje, jak już używa szczotki, to przeciągnie nią dwa razy i tyle. Ewentualnie użyje spinek do upięcia nieznośnej grzywki. Na czubku głowy sterczy nieznośny, podwójny loczek. Oczy Hel są koloru zielonego, acz sama używa określenia 'oliwkowy'
Przeważnie chodzi ubrana w jasny T-shirt, czarną spódniczkę, beżową kurtencję i tegoś samego koloru wysokie buty. Choć spodniami też nie pogardzi, ogółem do tematu ubioru podchodzi raczej lekko. Czasem ją coś trafi i przywdzieje zwiewną, jasną sukienkę i sandałki (w końcu taki ciepły kraj...). Ale biały berecik na głowie zawsze musi być, niezależnie od dnia i okazji - używa go do ukrycia loczka.

Opis charakteru: Na pierwszy rzut oka może wydawać się osobą zachowującą przede wszystkim powagę. W wielu przypadkach okazuje się to nieprawdą. Wystarczy krótka rozmowa, by przekonać się, że ma całkiem beztroskie podejście... do wszystkiego. Nie przejmuje się zbytnio kulturą i oficjalnością. Jest przekonana, iż zawsze ujdzie jej na sucho, a z problemami poradzi sobie rach-ciach. Nie znaczy to jednak, że nie potrafi się ogarnąć, kiedy przychodzi właściwy czas. Po prostu, jaki sens leży w traktowaniu na serio dnia codziennego? Lepiej pogrążyć się w rozmyślaniach.
Sprawia wrażenie persony ze skłonnościami do apatii. Da się z nią porozmawiać, ale sama barwa jej głosu jest tak spokojna, że niemal usypiająca. Hel nie da się od tak wyprowadzić z równowagi.
Chyba żaden temat nie jest w stanie wprawić dziewczynę w zażenowanie i zakłopotanie. Tak, mówimy tu także o sprawach intymnych.
Potrafi zasnąć w każdym miejscu i w każdych warunkach. Żeby ją obudzić, trzeba się postarać. To nie to, że nie śpi po nocach, po prostu uwielbia drzemki.
Interesuje się historią i filozofią, choć za bardzo tego po sobie nie okazuje. Niektórzy twierdzą, że to niemożliwe, by taka pusta głowa była zdolna do nauki tychże dziedzin. Ale jak widać, pozory mylą. Najłatwiej można się o tym przekonać w chwili, w której rozpoczyna filozofowanie. Jak się już rozkręci... to powodzenia.
Kocha koty. Gdyby miała wybierać między ich towarzystwem a towarzystwem ludzi, wybrałaby oczywiście te puszyste kuleczki.

Relacje:

Turcja
Noo, panie. Ciężko zliczyć konflikty, które się między nimi nawiązywały. Poza tym przez pewien czas Greczynka pozostawała pod jej kontrolą.
Chyba każde ich spotkanie kończy się kłótnią. O wszystko, nawet najmniejszą pierdołę. Jak już się zdarzy im dogadać, to stanowi to niemal cud.
Helen twierdzi, że chciała te relacje polepszyć, ale zawsze 'tak jakoś wychodziło'.
Japonia
Dobrze się ze sobą dogadują. Bo jakże mogłoby być inaczej, skoro łączy je zamiłowanie do kotów? Helen zawsze z chęcią poświęci dla Japonki swój czas.
Niemcy
Niemka nieźle dała jej w kość. Helen zdaje się o tym cały czas pamiętać i raczej niechętnie podchodzi do rozmów. Najlepiej unikać.
Cypr
Bliskie relacje, głównie ze względu na fakt, iż obie były wychowywane przez Starożytną Grecję. W sprawie Cypru Helen jest gotowa wykłócać się z Turcją bez końca.
Turecka Republika Cypru Północnego
A idź ty! Gardzi ze względu na takie a nie inne kontakty z Turcją.
Włochy Północne
Z tą też miała problem, ale chyba zdążyła puścić większość w niepamięć. W każdym bądź razie, toleruje bardziej niż Niemkę.

Reszta
Każdy kto lubi koty ma u niej duużego plusa.

Zainteresowania:
# spanie
# filozofia (bo w końcu skąd brali się najwięksi filozofowie?)
# historia (najlepiej grecka)
# zabawa z kotami

Inne:
# Helen zwykle można zauważyć w towarzystwie co najmniej jednego kota - najczęściej jest to miaucząca zgraja.
# Zawsze trzyma pod ręką jakąś kocią zabawkę lub smakołyk.
# Taszczy ze sobą drewniany, brązowy krzyż.
# Jej beztroska odbija się na pieniądzach - Greczynka nie ma głowy do oszczędzania.
# Wciąż zachowuje szacunek do greckich bogów.
# Koty są super. Nie śmiej zaprzeczyć.
# Bardzo prawdopodobne, że zajmuje się tworzeniem kociej armii, przy której pomocy zawładnie światem.
# Grecja może poszczycić się najdłuższym hymnem spośród wszystkich krajów.

Moja komoda żywi się osami ~ fajnie wiedzieć.

2 Re: Miłośniczka kotów wita~ on Pon Cze 23, 2014 11:47 pm

Bardzo mi się karta podoba, akcept~

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach