Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

 » Inne » 
Śmietnik
 » Narzekanie note

Narzekanie note

+2
Chiny
Hong Kong
6 posters

Idź do strony : 1, 2  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Narzekanie note Empty Narzekanie note Wto Lip 01, 2014 11:18 pm

Hong Kong

Hong Kong
Admin

Wiemy, że życie bywa czasami okrutne, brutalne oraz nie posiada kolorów takich jak na reklamach farby do ścian.
Forum zabrania zajmowania się sprawami prywatnymi w tematach itp. Ale oto jest! Specjalny offtop do narzekania!
Zasady nie obowiązują. Można przeklinać niczym Molossia, rozwalać klawiatury, spamić do woli~ Jeśli wam to pomoże w życiu/odstresuje/uspokoi, to proszę bardzo~
Kto powiedział, że forum musi być poważne? Myślę, że te nie zalicza się w żadnym stopniu do tej kategorii...

***

Umieram, gdyż jadę jutro na wieś i nie będzie totalnie NIC do roboty. Jedyne co tam można robić, to zajmować się ogrodem, jednak byłam tam w długi weekend i wszystko jest obkoszone itd...
Nawet nie będę mogła umyć lodówki (moje ulubione zajęcie) bo już wtedy umyłam ;__; Całe dnie spędzę na przyglądaniu się swym paznokciom (druga ulubiona czynność)

2Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Wto Lip 08, 2014 12:19 pm

Chiny

Chiny
Admin

A ja narzekam, bo nie mam ostatnio na nic czasu :'c

3Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Wto Sie 12, 2014 11:05 am

Gość


Gość

Umieram, bo gdy wchodzę na forum to zazwyczaj jestem tylko ja i nie ma z kim pisać na CB.
Co dwie godziny (lub cztery) sprawdzałam i nadal nikogo nie było. Chyba mam pecha c:
Czuję się samotna ;w;

4Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Wto Sie 12, 2014 5:09 pm

Kanada

Kanada

Odczuwam podobny problem co powyższa piękna dama. Na forum praktycznie nikogo nie ma, nie można z nikim porozmawiać. Życie toczy się jedynie w temacie "Gry i Zabawy", gdzie prym wiedzie administracja. Posty nie żyją, po kilku miesiącach dopiero doczekałam się odpowiedzi od Chin. A reszta bierze przykład od administracji. Raz na jakiś czas napiszą coś w offtopie i już jest według nich dobrze. Może by jakoś zmotywować ludzi do życia poprzez przykład płynący z góry?

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

5Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Sro Sie 13, 2014 1:17 pm

Chiny

Chiny
Admin

Ja tez wchodze na cb i nie spotykam : o
Co do odpisu to zrobilam to gdy weszlam na komputer :c

6Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Wrz 08, 2014 3:25 pm

Hong Kong

Hong Kong
Admin

* biega po innych forach i się reklamuje * STARAM SIĘ JAK MOGĘ ASDKASFJG ;W;

Narzekam, bo ludzie przestali wchodzić ;w;
Muszę w końcu ogarnąć i ich pousuwać ;I

7Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Wrz 08, 2014 8:45 pm

Brazylia

Brazylia

Ah, temat dla mnie <3
Zacznijmy od tego, że co się gdzieś rejestruję, to jest tak jak tutaj, wszystko umiera i w ogóle. Czy to Chikyuu, World, Apocaliptalia i nie pamiętam co jeszcze, a duże fora mnie przerażają.
Narzekam też na pierwszoklasistów w mojej szkole, bo tarasują przejście i obsiadają schody jak muchy. A to nie jest miłe, zapitalać z parteru na czwarte piętro po wuefie i się jeszcze musieć prosić o przejście.
Narzekam na kupę lekcji i to, że w innych szkołach mój rocznik jeszcze się opierdziela.
I na stres. Tak ogólnie.

8Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Wto Wrz 09, 2014 1:16 pm

Chiny

Chiny
Admin

A ja narzekam, bo mnie głowa nawala, a robotnicy za oknem nie mają dola mnie litości ;___;

9Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Nie Wrz 14, 2014 2:49 pm

Portugalia

Portugalia
Admin

Narzekadło~
Zachorowałam i katar mnie nie chce opuścić. W dodatku wszędzie są reklamy o odchudzaniu. Ja nie chcę, idźcie sobie reklamy D:
Jestem również zła, bo w pn i wt kończę o 16.10, w czw i pt o 15.25. Jedynie w piątek kończę o 14.25 ;_;
Nie mam również weny na rysowanie czy pisanie.

10Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Gru 08, 2014 2:36 am

Chiny

Chiny
Admin

Narzekam bo jest 2:30 i nie śpię :'D

(lol, ale forum odżyło <3 )

11Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Gru 08, 2014 12:56 pm

Portugalia

Portugalia
Admin

Forum odżyło
Yeeeeeeeeey

Narzekam, bo rysunki mi nie wychodzą ostatnio i dlatego, bo ołówek mi się łamie.

12Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Gru 08, 2014 1:40 pm

Gość


Gość

Narzekam, bo moja szkoła utrudnia mi dostęp do nauki. No żeby nie chcieć wpuścić ucznia na lekcje, bo ma niby "obuwie zewnętrzne"....

13Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Gru 08, 2014 7:03 pm

Anglia

Anglia

To na narzekam, że jeszcze aż 8 dni do ferii.
I że pokój się nie chce sam posprzątać na święta.

14Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Gru 08, 2014 8:03 pm

Gość


Gość

To ja ponarzekam, że pisze kartę do Ame. Mam już dość dużo, ale nadal nie uchwyciłam wszystkiego czego chciałam, więc będzie nieprzyjemnie w luj długa.

15Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Gru 08, 2014 8:23 pm

Chiny

Chiny
Admin

To ja narzekam, bo chcę swój prezent choinkowy już :<

16Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Nie Gru 14, 2014 12:20 pm

Gość


Gość

Narzekam, bo 19 wyjeżdżam do Wawy i prawdopodobnie nie będzie mnie na świątecznym evencie ;_;

17Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Nie Gru 14, 2014 3:05 pm

Portugalia

Portugalia
Admin

Narzekam, bo plecy mnie bolą oraz dlatego, że nie chce mi się listów pisać ;_;

18Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Nie Gru 14, 2014 4:58 pm

Gość


Gość

Narzekam, bo nie mam zdrowia przed próbnymi maturami, a do tego mój laptop się zepsół i nie działają mi na nim internety, jestem skazana na swój mały telefon i tableta siostry, a życie to nieskończone pasmo bólu.
Dziękuję za uwagę.

19Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Nie Gru 14, 2014 5:06 pm

Chiny

Chiny
Admin

Narzekam, bo mnie boli klatka piersiowa :<


Nie martw się Hongie, ja Ci poprowadzę event świąteczny <3

20Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Gru 22, 2014 12:25 pm

Portugalia

Portugalia
Admin

Narzekam, bo święta idą, a ja nie czuję atmosfery/babcia się na mnie uwzięła i uważa mnie za chorą psychicznie :c
Z resztą mam straszny bałagan w pokoju a nie chce mi się sprzątać.

21Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pią Sty 23, 2015 5:40 pm

Gość


Gość

Narzekam, bo dopiero przed chwilą odzyskałam naprawionego lapka i długi mnie z wami nie było.

I tak wiem, że nie tęskniliście.

22Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pią Sty 23, 2015 8:02 pm

Gość


Gość

Narzekam na moją wenę, bo ta robi sobie przydługie wakacje. Chcę ją odzyskać.
Narzekam na nawał zajęć, bez których moje życie byłoby bardziej kolorowe.
Narzekam na brak dostępu do interesujących mnie książek.
Narzekam na pogodę, której zmienność nie pozwala mi normalnie funkcjonować od kilku dni.
Narzekam na zbyt małą ilość osób z którymi mogę pisać rozgrywki.
Narzekam na moją wenę raz jeszcze, bo na powyższe to akurat jest. Logika. A raczej jej brak.
Narzekam na wyjące niczym syreny dzieci sąsiadów. Wystarczy mi ból głowy spowodowany zmianami pogodowymi.
Narzekam na fakt, że nie potrafię pisać długopisem. Pióro 4ever od pierwszej klasy podstawówki i są efekty - długopisowej pisaniny nie sposób rozczytać.
Narzekam na brak pomysłu na prezent urodzinowy dla kogoś ważnego.
I narzekam na fakt, że jestem zrzędą. >:I

Więcej frustrujących mnie aspektów na chwile obecną nie znajduję.

23Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pią Sty 23, 2015 8:55 pm

Kanada

Kanada

Codziennie wchodzę na około dziewięciu for, każde jest zawsze puste, nawet nie ma nowych postów do przeczytania, tutaj tylko raz na miesiąc jest coś w narzekadełkach... Ale jak tydzień jestem w szpitalu to jak wracam to nagle pełno i siedzę cały dzień tylko patrząc na fora... Co trzy tygodnie muszę jeździć do szpitala, miałam warkocz do pasa, a teraz jestem łysa jak własny tata... Tyle co do narzekania.

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

24Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Pon Sty 26, 2015 11:20 am

Portugalia

Portugalia
Admin

E... narzekam, bo znowu wszystko umarło w fabule wszyscy siedzą na skype. Teraz narzekadła się rozkręcają.
Ponadto czuję się jak wrak człowieka, depresja dopada i mam kompleksy ;____;

25Narzekanie note Empty Re: Narzekanie note Wto Sty 27, 2015 6:33 pm

Gość


Gość

Narzekam, bo od kiedy wróciłam, to nikogo tutaj nie ma i dodatkowo jutro muszę jechać do szkoły żeby pisać arkusze maturalne, a mam ferie. :<

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

 » Inne » 

 » Narzekanie note

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach