Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Basen zakryty.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Basen zakryty. Empty Basen zakryty. Nie Mar 30, 2014 6:06 pm

Hong Kong

Hong Kong
Admin
Duży basen zakryty na górnej części budynku. Co by tu napisać?

Basen zakryty. Cliffden024

2Basen zakryty. Empty Re: Basen zakryty. Pon Gru 08, 2014 8:35 pm

Portugalia

Portugalia
Admin
Jako, że Marcia lubiła uprawiać sport wybrała się na basen. Co prawda grała często w piłkę nożną, no ale trzeba co jakiś czas wprowadzać zmiany, czyż nie?
Osóbka była wręcz szczęśliwa, że takie miejsce znalazła. Przez okienka wpadały promyki słoneczka. Mogliby tylko dodać tutaj kilka dekoracji i byłoby jak w raju!
Portugalka była już przebrana w dwuczęściowy strój kąpielowy koloru czarnego. Co prawda chciała kupić go w innym kolorze, a mieli tylko taki na stanie. No cóż, trzeba się zadowolić tym, co się ma.
Jej krucze włosy, które padały na strój wręcz zlewały się z nim. Wyglądało to tak, jakby użyła swoich kudełków, aby coś takiego uszyć. No ale dobra, koniec z wyobrażeniami.
Dziewczyna związała swoje włoski w kok, aby nie latały jej we wszystkie strony, po czym wskoczyła do wody.
- Zimna~ - powiedziała i zanurzyła się po szyję. Dawno nie pływała, więc czuła się na początku trochę nieswojo, ale po chwili czuła się tam jak rybka - przemieszczała się z jednego końca na drugi bez żadnych przeszkód. Sprawiało jej to dużą radość oraz odskocznię od przykrych realiów.
Wraz z kolejnymi wykonywanymi ruchami uśmieszek na jej twarzy był jeszcze szerszy.
- Szkoda, że nikogo tu nie ma. - Zatrzymała się na chwilę, aby spojrzeć na wejście. Może ktoś raczy tutaj przyjść. W końcu pływanie jest bardzo ciekawym zajęciem.

3Basen zakryty. Empty Re: Basen zakryty. Pon Gru 08, 2014 9:16 pm

Anglia

Anglia
Alice postanowiła iść na basen. Była to zarazem głupia jak i bohaterska decyzja z jej strony, ale co poradzić. Takie akty desperacji zawsze są głupie. Znalazła nawet w sklepie jakiś kostium, w którym nie czuła się zbyt dziwnie. Pomysł był taki, by znaleźć miejsce, gdzie nie będzie nikogo i założyła, że raczej mało komu będzie się chciało kupować nowy kostium, w sytuacji, gdy nie wiadomo kiedy wrócą do swojej dawnej postaci. Wszystko by znaleźć chwilę spokoju, nawet jeśli odnajdzie go siedząc w tej przeklętej wodzie. Teraz, idąc w stronę krawędzi basenu rozważała sensowność tej decyzji i nawet paskudna morda Francji zaczęła jej się wydawać do zniesienia. Jednak nie mogła się już wycofać, zwłaszcza, że zauważyła Portugalię siedzącą już w wodzie.
- Hello. - mruknęła zdejmując klapki i wsuwając się w przerażającą otchłań basenu, która na jej szczęście okazała sie w tym miejscu bardziej zimna niż głęboka. Zaklęła pod nosem i zamoczyła się cała, podejrzewając, że wygląda jak stary kot wrzucony do pełnej wanny.

4Basen zakryty. Empty Re: Basen zakryty. Sro Mar 18, 2015 4:22 pm

Portugalia

Portugalia
Admin
// Odpisuję tobie jeszcze raz, albowiem tamten post mi się nie podobał, jakby co //
- Ola, Inglaterra! - Przywitała się z osóbką, która to właśnie przybyła do tegoż miejsca. Posłała jest szeroki uśmiech, jak to miała w zwyczaju. Popłynęła pewien kawałek do tyłu, co by Angielce nie przeszkodzić we wchodzeniu do basenu. Musi mieć przecie dużo miejsca!
Patrzyła na nią tak przez dłuższą chwilę. Już widząc twarz Angielki w głębi się zmartwiła. Tak, długo z nią przebywała więc wiedziała, że jest to normalny jej wyraz u kobiety. Wolała jednak, gdy ta się uśmiechała. W końcu podniesienie kącików ust jest lepsze od jakiegokolwiek makijażu, z czym Maryśka się oczywiście zgadzała. A jej się serce krajało, gdy ktokolwiek miał minę neutralną/smutną. Co z tego, że ona sama sobie w nocy popłakuje i tak dalej. Ona nie jest ważna, tylko ci wokół... w jej mniemaniu.
No ale dobrze, nieważne, bo znowu zgubię fabułę.
- Woda jest wspaniała, prawda? - Dodała, przy okazji przeciągając nieco każdy wyraz. Popłynęła jeszcze dalej, na drugi koniec basenu. Chciała zachęcić przyjaciółkę, aby zaczęła korzystać z tegoś miejsca, śmiejąc się cicho przy tym.

5Basen zakryty. Empty Re: Basen zakryty. Sob Lis 21, 2015 10:26 pm

Anglia

Anglia
Smutek? O nie, do smutku Angielce wiele brakowało. Przerażenie mogłoby się okazać bardziej trafnym określeniem, ale oczywiście, jak to miała w zwyczaju zacisnęła zęby i przybrała swój neutralny wyraz twarzy. Gdyby panika, jaką odczuła będąc zanurzona w tej cieczy z krain piekielnych była czymś fizycznym, można by spokojnie spodziewać się, że schowałaby ją gdzieś głęboko i upchnęła kolanem wyzywając w całkowicie nie odpowiedni dla damy sposób.
Gdyby ktoś kiedyś spytał Angielkę, co tak szczerze myśli o dumie, stwierdziłaby, że jest to bardzo uciążliwa i przeszkadzająca w życiu cecha, zmuszająca ją w tej chwili do niepewnego dreptania w wodzie i machania w niej rękami, tak na próbę. A mogłaby to wszystko chromolić i wyjść. "O tam są drzwi, takie ładne otwarte, już cie tu nie ma" powiedziałaby sobie i wyszła jak człowiek, bez wyrzutów sumienia, że właśnie naraziła swoją reputację i wszelki szacunek jaki miała, lub nie miała do niej Portugalia. Była tak skupiona na myśleniu o nieutonięciu, że pytanie przyjaciółki zbiło ją z tropu, co skutkowało pełnym osłupienia wyrazem twarzy. Woda... Wspaniała? Biedny mózg Alice jakoś nie był w stanie przetworzyć tych dwóch słów, gdy pojawiły się w jednym zdaniu.
- A... Tak, oczywiście, świetna woda. Idealna do... Pływania... Tak, pływania. - Wydukała po tymczasowym zawieszeniu funkcji myślenia, co dało chyba jeszcze gorszy efekt niż się spodziewała. Przed oczami mignęły jej odległe wspomnienia marynarzy zaszywanych w worki i wrzucanych do morza. 9 sążni wody i 6 błota stóp nagle wydało jej się przyjemnymi w porównaniu z jej obecną sytuacją. Jak długo będzie w stanie udawać przed Portie, że lubi pływać... Wróć, że umie pływać?

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach