Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Słuchajcie dziewczyny chłopaki słuchajcie

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Hong Kong

Hong Kong
Admin
Hong Kong napisał:aaa
UWAGA: Wszystko, co jest tutaj napisane nie może być brane na serio. Jedynie lubimy sobie wesoło popisać i wśród natłoku bóldupstwa hetaliowego pragniemy zachować tę ostoję słoneczka i przyjaźni. c:
Poza tym - miłej zabawy przy czytaniu! ❤
Anglia jest wszędzie. Pamiętajcie. Wiemy, że go kochacie.

Słuchajcie dziewczyny chłopaki słuchajcie Tumblr_m6fpxf6kN61rzl82po1_500


Jesteśmy tak fabulous, że mamy dwa regulaminy.

Forum to jest zakątkiem kilku księżniczek. Bawimy się tutaj i fazujemy. W przeciwieństwie do innych forów tutaj nawet nie ukrywamy, że jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji i prawdopodobnie nikt inny nie będzie tak zajebisty jak my.


:: 1 ::

❤ W oficjalnym składzie księżniczek forum znajdują się: ❤

Słuchajcie dziewczyny chłopaki słuchajcie 815nLJE
Rysunek made by Angielka.

Meksia - Grammar nazi. Nie posiada duszy i udaje, że kocha cały świat. Krypto diler i sadomasochista. Ma sryliard postaci, z czego połowa nie posiada nawet KP. Zapewne ją znasz, bo od 2012 ma kartę stałego członka hetaliowych forów.

Angielka - Teamowy medyk. Tak mądra i wykształcona, że sama fem!Anglia jej zazdrości. Chciałaby pisać yaoice, ale zmuszają ją do yuri. Jest tak brytyjska, że zamiast krwi ma herbatę, co zresztą bardzo ją smuci, bo jest niepoprawne naukowo.

Chińcia - Drama queen. Udaje, że wszystko wie, a tak naprawdę tylko lubuje się w dręczeniu innych użytkowników internetu i robieniu wokół siebie kółek wzajemnej adoracji. W realu jest 100% plastikiem z toną tapety na twarzy.

Hongie - Mieszka na zadupiu Polski. Zboczony leń. Myśli, że jest władcą świata, bo założyła to forum. Nigdy jej nie ma, więc Wam nie pomoże. Jest artystką.

Portie - Boi się wszystkiego, a mimo to pozwala się zadręczać smsami. Aktualne leczy się z traumy po najeździe islamskim. Myśli, że jest jedyną słuszną Portugalią, a my musimy się z tym zgadzać, bo nasze forum jest tylko parodią innych.
Dodatkowo, co kwartał poprawia swoje Karty Postaci myśląc, że są coraz to lepsze.

Polcia - Wysyła ludziom z depresją tutoriale jak robić ciasta. Tak naprawdę jest to 40-letni pan Zbigniew, naczelny członek miejscowego klubu dresiarzy. Jest z wszystkich najmilsza, ale tylko i wyłącznie dlatego, że jej znajomość z niejaką Litwą zniszczyła jej psychikę..

Licia -  Zwana przez autokorektę w telefonie " kicią". Królowa tumblra i posiadaczka najseksowniejszych nóg na forum. Często jej nie ma ale tak ją kochamy, bo spamuje nam na snapchacie.

Słuchajcie dziewczyny chłopaki słuchajcie Tumblr_mfra382pF31roscujo1_500

:: 2 ::

❤ Ten regulamin to tylko taki dodatek - aby się pośmiać. Właściwie to nawet nie jest regulamin,
❤ Główną adminką jest Hong Kong. Przepraszamy, że nie jest ona mega wypasionym Skandynawem, Germańcem czy Polaczkiem, ale stać nas było tylko na pół-Azjatę. Za to jest prawie Brytyjczykiem, więc wciąż wpisujemy się w kanon kozackości,
❤ Wśród naszych adminek mamy: panią lekarz, panią ekonomistkę, znawcę tematów stosunków międzynarodowych, reinkarnację Thora i mistrzynię Polski we wciąganiu paluszków przez nos. Więc nie ma żartów, musicie nas szanować i bać się, bo jesteśmy bardzo złe, dorosłe i elitarne.
❤ PRZYJACIÓŁKI ADMINKI NIE MUSZĄ STOSOWAĆ SIĘ DO REGULAMINU,
❤ W sprawach forumowych nie zgłaszajcie się do nikogo i tak was oleją, bo będą zbyt zajęci pisaniem yaoi między sobą.
❤ A na poważnie - pisać do Meksi, Hongie lub Chińci. Ewentualnie Portie, ale pamiętajcie, że ona się Was boi.
❤ Uważamy, że umiejętność napisania wypracowania na 7 stron A4 o twojej postaci z uwzględnieniem jej psychiki w fazie płodowej jest niezbędna do bycia dobrym człowiekiem i grania na forum,
❤ Grupy są tylko dla adminów i ich przyjaciółek. Zwykli userzy muszą cieszyć sie wyselekcjonowanym przez grupę specjalistów ds. kolorów z podkrakowskiego przedszkola kolorkiem i najbardziej nudną nazwą ever,
❤ Nasza Portugalia jest jedyną PRAWDZIWĄ Portugalia. Nasza Polska jest JEDYNĄ prawdziwą Polską. A o Litwie to nawet nie mówimy, bo i tak w sumie nikt nie chciałby grać Litwą,
❤ Aby grać na naszym forum musisz skończyć 3 fakultety ze stosunków międzynarodowych, być znawczynią historii Kiribati i biegle władać językiem południowego Sudanu,
❤ Apropo Kiribati - pamiętajcie, im mniejszym państwem gracie tym większe prawo do rządzenia się na cb posiadacie. Owe Kiribati to totalny kozak. Ostatnio zniszczył Stany Zjednoczone, a Rosja robi mu śniadania do szkoły. Oczywiście na forum nie mamy Kiribati, ale gdybyśmy mieli to na pewno miałby najlepsze staty,
❤ BĄDŹCIE AKTYWNI. BO JAK NIE TO DOSTANIECIE BANA. I SIĘ BARDZO POGNIEWAMY. A Polcia to się nawet potnie cebulą,
❤ Tematy +18 są zakazane. Chyba, że piszesz porno z adminkami lub ich przyjaciółkami,
❤ Figury geometryczne są seksowne. If you know what I mean,
❤ Eventy? Pffff.. I tak nikt na nie przyjdzie. A jak przyjdą to nie myśl, że Ci się uda jakiś. Udał Ci się? Oh, już piszemy do innych aby zaraz spapugowali go na 3 innych forach, a kolejne 3 inne fora powstaną na jego bazie,
❤ Okropny wygląd jest zasługą Chińci. Wszyscy wiedzą, że ona nie umie w grafikę, ale i tak się za to bierze. Oczywiście nie mów jej, ze jest tak zła, bo wpadnie w większą depresję niż wtedy, gdy dowiedziała się, że AmeChu to crackparing.
❤ Oczywiście my jesteśmy jedynym forum uprawnionym do własnego kółka adoracji, bo bóg Hongie tak chciał.

❤ Jesteśmy forum na którym można posiedzieć jak spędza się czas w kiblu.

Słuchajcie dziewczyny chłopaki słuchajcie Tumblr_n34crflCxm1r1i8rpo1_500

:: 3 ::

❤ Nasze forum uraża Ciebie/twoje forum/twoją przyjaciółkę/kochanka/psa/rybki/toster ? Mamy na to jedną radę - po prostu nie bądźcie tacy, świat będzie piękniejszy.
❤ Jest możliwość, że sparodiowaliśmy (albo dopiero sparodiujemy) i wyśmiejemy coś, co praktykowane jest w innych odmętach internetu - nie oznacza to, że od razu nie lubimy całego świata. Bardziej mamy na to wywalone i lubimy się bawić,
❤ Kochamy Was.

Słuchajcie dziewczyny chłopaki słuchajcie Tumblr_mc4hh67FRV1r1d8ot

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach