Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Nyotalia do oddania.

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nyotalia do oddania. Empty Nyotalia do oddania. Nie Kwi 12, 2015 8:47 pm

Hong Kong

Hong Kong
Admin

Nie owijam w bawełnę. Postanowiłam oddać to forum. Nie, to nie jest Prima Aprilis. No i teraz pytanie "Dlaczego, Hongie, dlaczego?!"

Pierwsza sprawa - Brak czasu. Nauczyciele mnie nie kochają. Wiem, że jestem jeszcze młoda, mam jeszcze mało nauki, no ale jestem leniwą osobą. Jak już znajdę czas, to z kolei nie mam ochoty.
Po drugie - Forum upada>użytkownicy starają się je ożywić>udaje im się to>FORUM UPADA ZNÓW. Wszyscy się starają prócz mnie. Mam takie dzikie wrażenie. Czyli po prostu wydaje mi się, że źle adminuję, a forum potrzebuje kogoś porządnego.


Tak więc... SZUKAMY NOWEGO ADMINA YAAAAAAAY!


Ale nie ma tak, że tylko się zgłosisz, są wymagania:
1. Błagam, co najmniej minimalne doświadczenie w forumach. Nie chcę, by Nyotalia znalazła się w łapkach osoby, która nie umie w forumy.
2. Umiejętność gadania z ludźmi, bycie takim wyluzowanym. Nyo jest po to, by wśród tych czarnych, mrocznych i poważnych forów, ludzie młodsi i delikatniejsi też znaleźli takie, na którym mogą się zarejestrować. Dystans, żarty, takie tam, wiecie.
3. Czas i chęci, to jedne z najważniejszych rzeczy.


No i to chyba tyle, zgłaszać się do mnie na PW. Jeśli nie masz tu konta to załóż byle jakie. Aha, oddam Amerysię i Swisskę.


* wyciera łezkę w oku, możliwe, że ostatni post jako admin *
ROZEJŚĆ SIĘ!

2Nyotalia do oddania. Empty Re: Nyotalia do oddania. Pon Kwi 13, 2015 11:04 pm

Kanada

Kanada

Czy jako doświadczenie można liczyć bycie kilka dni po upadku Dark Hetalii moderatorem sprawdzającym karty? W sumie za mojej kadencji pojawiła się tylko jedna karta... A forum mimo wszystko upadło... Chyba przynoszę pecha, bo jak tu przyszłam to tu też upadło... Mogę jakoś pomóc?

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

3Nyotalia do oddania. Empty Re: Nyotalia do oddania. Sro Kwi 15, 2015 10:41 pm

Chiny

Chiny
Admin

Ja nie mam czasu na takie zabawy (ah studia~) i raczej mieć nie będę (Anglia wzywa! Znaczy nie, ta prawdziwa Anglia!) ale mogę pomagać osobie, która będzie chciała pełnić funkcje c:

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach