You are not connected. Please login or register

Kuba Rozpruwacz po Ruskiej stronie mocy.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Kuba Rozpruwacz po Ruskiej stronie mocy. on Wto Kwi 01, 2014 12:37 am

Gość


Gość
Imię: Wasilij

Nazwisko: Arlovsky

Państwo: Republika Białorusi

Wiek: 19

Opis wyglądu: Wasilij to nie osoba, która sprawia sympatyczne wrażenie. Dość wysoki, wyprostowany jak struna, o sylwetce przywodzącej na myśl Slendermana. Posiada dość długie, niemalże białe włosy, wiecznie opadające mu na twarz, która może i byłaby przystojna, gdyby chłopak częściej się uśmiechał. Jednakże na ogół jego mimika lawiruje między "a wpierdol chcesz?", a "mam cię gdzieś, zniknij, nudny człowieku.". Jeśli o sam kształt twarzy chodzi, jest ona pociągła z dość długim nosem i wąskimi ustami. Stalowoszare oczy mają koci kształt i otoczone są jasnymi rzęsami.
Chłopak na ogół ubrany jest w długi, ciemny płaszcz z futrzanymi wykończeniami. Do tego nosi ciemne spodnie, wysokie buty i czarne rękawiczki.

Opis charakteru: "Pierwsze wrażenie bywa mylne", mówią. Cóż, w przypadku Białorusi jednak trudno jest jednoznacznie określić czy to pierwsze wrażenie będzie złudne, czy też prawdziwe. Wasilij jest osobą bardzo trudną w obyciu. Oschły niemal dla każdego, nieufny i aż nazbyt ostrożny, zwłaszcza w kontaktach z zachodnimi nacjami. Na dobrą sprawę, niewiele jest osób, które będzie traktować inaczej niż z wrogim nastawieniem.
Mimo wszystko, potrafi być miły dla niektórych, wyjątkowych osób. Trzeba albo zasłużyć sobie na jego zaufanie, albo być Rosją... ewentualnie Ukrainą. Jednak, zasłużenie sobie na jego zaufanie łatwą rzeczą nie jest. Plotka głosi, że tylko jednej osobie się to udało. I tą osobą jest Ameryka.
Lubuje się w chaosie. Wręcz uwielbia, kiedy wszyscy biegają bez ładu i składu, krzycząc i nie wiedząc co się dzieje (tak więc z tej zaistniałej sytuacji też czerpie swoistą satysfakcję). Ma także dość sadystyczne usposobienie. Przejawia wręcz niezdrową fascynację wszelaką bronią i ostrymi przedmiotami.

Zainteresowania: Jak wcześniej zostało wspomniane - uwielbia wszelaką broń. Przejawia też swoistą obsesję na punkcie Rosji. A jeśli o innych ludzi chodzi, dziwna jest jego fascynacja ludzkim wnętrzem. Nie, nie psychiką. Lubi ogladać organy, czytać medyczne książki... no i żywym modelem też nie pogardzi. W końcu to tak fajnie zobaczyc jak komuś serduszko bije.

Inne:
- Chodząca zbrojownia;
- Stosuje metodę kija i marchewki;
- Łatwo zmanipulować, bo dyktatura. Jak zacznie czuć przed kimś respekt, zrobi niemal wszystko;
- Jeśli chce cię zaciągnąć w odludne miejsce, szanse wyjścia z tego cało będą znikome.


Moja komoda żywi się osami. Ma takie wielkie zęby i rozrywa je na strzępy. Flaki os trudno zmywa się ze ścian.

2 Re: Kuba Rozpruwacz po Ruskiej stronie mocy. on Wto Kwi 01, 2014 10:53 pm

Zastanawiam się, skąd wszyscy się dowiedzieli o forum, skoro jeszcze nigdzie o nim nie pisałam... no cóż.
Z czystym sercem daję akcept. Bardzo ładna karta~

Pisać wolałabym żebyś zaczęła/zaczął (niepotrzebne skreślić) za kilka dni. Forum jest jeszcze nie dokończone no i wiesz... ;_;

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach