You are not connected. Please login or register

Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba~

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Gość


Gość
Imię: Radmila

Nazwisko: Branković

Państwo/miasto/rejon/whatever: Црна Гора / Czarnogóra

Wiek: Zachowuje się jak dziecko, wygląda trochę jak dziecko… choć szczerze powiedziawszy patrząc na nią dalibyście jej 18 lat. Urodziny obchodzi 3 czerwca (proklamowała niepodległość 3 czerwca 2006 roku).Opis wyglądu:
Cóż, wygląd panienki Czarnogóry w ogóle nie pasuje do jej imienia. Po pierwsze – jak na górę jest bardzo niska. Po drugie – jak na górę jest niesamowicie płaska (ale nie wymawiajcie przy niej tego słowa). Dziewczę to jest małe i chude, przez wzgląd na swoje położenie na mapie posiada jednak opaleniznę, przez co nie wygląda aż tak nędznie. Z jej główki wyrasta burza prostych, dzikich czarnych włosów, których nienawidzi przycinać, przez co sięgają jej ud. Jeden wyjątkowo wredny kosmyk tkwi ciągle pomiędzy jej oczyma i ciągle do nich wpada. Przez bardzo zaspany tryb życia panny Radmily włosie to gości w sobie mnóstwo różnych rodzajów patyczków lub trawy. Co by tu powiedzieć, dziewczyna lubi drzemki na otwartym powietrzu, więc przynosi ze sobą różne rzeczy… raz wyciągnęła ze swoich rozczochranych kłaków wiewiórkę.
Ale dość o włosach.
Twarz Czarnogóry jest dość drobna, jak reszta ciała dziewczyny. Widnieje na niej zgrabny nosek, wąskie usta i czarne jak węgiel, pozbawione zainteresowania oczy. W całej buzi to właśnie jej wyraz jest najbardziej zastanawiający, a to właśnie dlatego, że Czarnogórka przez większość czasu prezentuje pięknego pokerfejsa. Ciężko odgadnąć, o czym aktualnie myśli, bardzo mało emocji przewija się przez jej twarz (co jest trochę dziwne, skoro jest Słowianką).Jest to jej znak rozpoznawczy. Jeśli jednak spędzi się z nią więcej czasu, można nauczyć się odgadywać jej myśli.
Dziewczyna ubiera się luźno… naprawdę luźno. Zazwyczaj lubi chodzić w cztery razy za dużej koszulce męskiej i sportowych spodenkach, a nie ciężko wpaść na to, że w takim stroju wygląda na jeszcze drobniejszą. Jeśli chce się wystroić, zakłada mundur. Jest dla niej niesamowicie ważny i bardzo o niego dba. Na wszelki wypadek pod nogawką spodenek ma przywiązany do nogi nóż, ale zwykle używa go do rzeźbienia w patykach.

Opis charakteru:
Radmila jest osobą bardzo spokojną i zaspaną… aż za bardzo. Właściwie to większość swego wolnego czasu przeznacza na sen, ale tylko wtedy, kiedy trwa pokój. Dziewczyna ma dwa oblicza. Pierwsze i najczęściej spotykane to nieśmiała, wyglądająca ponuro, trochę nieogarnięta dziewczyna. Często nie może zrozumieć, co akurat czują inne osoby wokół niej. Niektóre emocje są dla niej nie do osiągnięcia. Obserwuje wszystkich bacznie i naprawdę bardzo niewiele mówi. Jeśli poprosisz ją o pomoc, to najprawdopodobniej ci pomoże. Choć wygląda na aspołeczną i smutną, w głębi duszy bardzo pragnie przyjaźni i jest dosyć wesoła. Tylko po co wszyscy mają o tym wiedzieć? Robienie min jest takie męczące… Drugie oblicze jest o wiele bardziej bezwzględne. Ujawnia się rzadko, ale istnieje. Przez pewien czas w Europie krążyły plotki o kraju, gdzie odcinają kończyny, uszy i nosy przechodniom. Cóż, taka właśnie kiedyś była. Teraz złagodniała, ale nadal należy uważać w wysokich, czarnogórskich górach, bo tamtejsi mieszkańcy nie zawsze są przyjaźni. Ale do kuzyna Białorusi Czarnogórze daleko, więc nie musicie się martwić.
Radmila jest niezwykle roztargniona i lekkomyślna. Często nie widzi gdzie idzie, bo jej mózg znów wytworzył jakąś fantastyczną opowieść, która zajęła ją bez końca. Za to jeśli ma coś zrobić, to zdąży nad tym pomyśleć… niestety jednak nie o najważniejszych tego aspektach. Tak więc jej działania są często przemyślane, ale nietrafione. Nie jest głupia… no, może tylko odrobinę. W większości raczej leniwa. Ma sporo kompleksów, choć udaje, że inni ją nie obchodzą. Nie wie, jak przyjąć komplement, jednak z każdego, nawet najdrobniejszego cieszy się jak dziecko. Jest dość szczera, i jeśli już do kogoś się przywiąże, to zrobi dla tej osoby wiele. Dlatego właśnie rodzina jest dla niej bardzo ważna. Kiedy toczą ze sobą wojny, bardzo to przeżywa.

Relacje:

Serbia – rodzeństwo wzięło ślub. To nie mogło się skończyć dobrze. Wbrew pozorom Czarnogóra nadal Serbię kocha i o nią dba, choć się do tego nie przyzna. Zawsze stanie po jej stronie.
(Pomijam resztę bałkańskiej gromadki, bo relacje są do ustalenia.)

Turcja – No pomyślmy. Koleżanki pijące razem herbatkę? No chyba nie. Wielki hejt. Turcja przez dłuższy czas anektowała sobie  ponad połowę jej rodziny… no i większość jej własnych ziem, nie licząc Kotoru. Stara się zachowywać normalnie i miło, ale nie potrafi jej zaufać.

Włochy Północne – Niby miały sporo wspólnej historii. Niby Radmila sporo Włoszce zawdzięcza… pomijając, że ta później nie chciała jej pozwolić na niepodległość i wlazła na jej teren podczas II WŚ. Obecnie Czarnogóra ma do niej raczej neutralny stosunek.

Rosja – Ukochana kuzyneczka! Bardzo za nią przepada i nie boi się jej. Chętnie zaprasza ją do siebie na wakacje i lubi z nią rozmawiać. Szkoda tylko, że ona woli jednak towarzystwo Serbii.

Zainteresowania:
* Zwierzęta wszelkiej maści. Szczególnie krowy, żółwie i niedźwiedzie.
*Spanie. Zawsze i wszędzie.
*Bardzo lubi czytać.
* Rozmyślanie nad sprawami tak niewartymi uwagi, że nikt inny poza nią by tego nie roztrząsał.
*Gra na skrzypcach.

Inne:
- Naprawdę uwielbia krowy. Ma serię pluszaków – krów, papcie-krowy, szlafrok z krową, piżamę w łatki…
- Czasami lubi chodzić z ropuchą na głowie.
- Nie brzydzi się wężami i jaszczurkami. Można powiedzieć, że żyje w wielkiej harmonii z naturą.
- Kocha muzykę, gardzi malarstwem. Uwielbia żywiołowe tańce, choć jest taka powolna i zaspana.
- Cyrylica rządzi.
- Kocha alkohol… choć to chyba nie tajemnica, skoro jest Słowianką. A czarnogórska śliwowica naprawdę daje kopa.

Moja komoda żywi się osami…
(I jestem z niej dumna.)

Przepraszam, za tak późną odpowiedź ;A; Miałam małe problemy z internetem...
W każdym razie, przyjemna karta c: Akcept

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach