Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Jestem HongKong, oraz nie żywiąca się tylko wasabi.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Hong Kong

Hong Kong
Admin

Imię:
Niektórzy mówią Xiao, niektórzy Leona. Cholera ją wie.

Nazwisko:
Wang-Kirkland.

Państwo:
Specjalny Region Administracyjny Hong Kong.

Wiek: “
Na oko” 18 wiosen.

Opis wyglądu:
Dla nas, wszyscy Azjaci wyglądają tak samo. Niscy, żółta skóra, ciemne włosy… Hong Kong nie odstaje od reszty. Urodą nie grzeszy, lecz nie przesadzajmy - nie jest brzydka. Nie, zdecydowanie nie można jej zaliczyć do tych “brzydkich“. Nikt nie jest brzydki, każdy jest ładny na swój sposób.  
Hong Kong jest posiadaczką długich ciemnobrązowych włosów. Często dekoruje je różnymi kwiatami bądź typowo chińskimi ozdobami. Jej kolor skóry jest koloru żółtego; w końcu jest Azjatką, prawda? Ma lekko skośne oczy, o które mają dużo jaśniejszą barwę niż włosy. Rzadko okazuje jakiekolwiek emocje - nigdy nie zmienia wyrazu twarzy. Nieliczni ujrzeli goszczący na jej twarzy uśmiech.
Jest dość niska. Posiada szczupła talię oraz jak na Azjatkę, duże piersi. Biodra natomiast są średniej wielkości. Jej sylwetkę można porównać do kształtu klepsydry.
Ubiera się dość normalnie - bluzy, koszule, jeansy, spódniczki… A większość myśli, że wiecznie chodzi w cheongsan. Oczywiście jest to nieprawda, ubiera się tak tylko na spotkanie z mistrzem… Oraz na ważne święta. Co jak co, ale tradycja to tradycja.

Opis charakteru:
Zacznijmy od początku - pozory. Zdaje się być wiecznie spięta, oraz nigdy nie popełniająca błędów. To nie jest prawda; to że milczy, nie oznacza że jest spięta. Ona milczy bo milczy. Jak już coś powie to wydaje się, że lepiej by było jakby siedziała cicho. Nie robi tego po złości - jest po prostu niepowtarzalnym Hong Kongiem! Zawsze ma swoje zdanie i często mówi nie to co trzeba. Nigdy nie trzyma nikogo strony (takie hobby).  Tak naprawdę jak się ją pozna, robi się przyjazna. Wypaść gdzieś na jedzonko, czy pójść się napić nie odmówi~ Trudno ją poznać, jest bardzo tajemnicza. Nie zapomnijmy - jest zboczona, i wcale nie widać u niej zamiaru krycia tego. Jak sobie coś ubzdura, to na dobre. Jak czegoś zapragnie, nie da ci chwili spokoju aż nie wypełnisz jej prośby. Ach ten urok osobisty.

Zainteresowania:
- Kuchnia
- Moda

Inne:
- Jest biseksualna. (tak sobie wymyśliłam, bo nigdzie nie pisze, że takowa nie jest).
- Nie potrafi mówić poprawnie po polsku. Wymawia źle końcówki zdań.
- Mówi płynnie po chińsku i po angielsku (plus polski).
- Często mówi wpinając angielskie słowa.
- Nie potrafi pisać "naszym" alfabetem.


Moja komoda żywi się osami.



Ostatnio zmieniony przez HongKong dnia Nie Maj 04, 2014 10:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

Hong Kong

Hong Kong
Admin

Jako iż jestem administratorem, sama daję sobie akcept; hihihi, ale ze mnie śmieszek!

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach