You are not connected. Please login or register

Boa tarde! Ładny dziś dzień, czyż nie?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Boa tarde! Ładny dziś dzień, czyż nie? on Wto Gru 23, 2014 3:11 pm

Imię: Márcia Magdalena

Nazwisko:Chávez Henriques

Państwo: Republika Portugalska

Wiek: Długo trzeba by było szukać początków jej istnienia, ale pod względem wyglądu można jej przypisać około 20 lat.

Opis wyglądu: Portugalia to dość niska dziewczyna, bo ma zaledwie 167 cm. Można to jednak szybko zauważyć, ponieważ na mapie nawet widać, że to państewko nie jest duże.
Posiada dużo cennych walorów. Jest szczupła oraz wypukła tam gdzie trzeba. Jest to pewnie spowodowane tym, że często gra w piłkę i wykonuje różne ćwiczenia.
Ma piękne, duże oczy koloru czarnego, a na jej twarzy codziennie pojawia się szeroki, pełen serdeczności uśmiech. Jej ramiona okalają gęste, proste krucze włosy, w których nie raz pojawia się kwiat.
Uwielbia się stroić. Ma co pokazywać i czym nęcić, więc jej garderoba pełna jest rozmaitych kolorowych strojów, z których każdy kolejny jest jeszcze fantastyczniejszy od poprzedniego. Jako kobieta jest pełna gracji i wie jak być wzorową przedstawicielką płci pięknej.

Opis charakteru: Jakiż ma charakter ta osóbka pewnie zapytacie. A otóż Márcia jest spokojna oraz często zamyślona. Potrafi zachować zdrowy rozsądek w napiętych sytuacjach oraz pomóc komuś w potrzebie.
Jest typem osoby życzliwej – z chęcią przyjmuje gości do swojego domu i cieszy się z tegoż powodu. Cieszy się, że ludzie przyjeżdżają do niej i zwiedzają. Daje jej to ogromną satysfakcję. W końcu każdy miałby banana na twarzy, gdyby słyszał dużo pochwał na swój temat i byłby często odwiedzany, czyż nie?
Ponoć Portugalczycy są spóźnialscy – Broń Boże. Maryśka jest punktualna, zawsze przychodzi na czas. Źle czułaby się z sytuacją, gdyby przyszła troszkę później. Utrudnia sobie tym życie, bo jak wiadomo personifikacje też mają coś z ludzi, a każdy człowiek się myli.
Kultura to u niej wręcz powinność. Używa zwrotów grzecznościowych na prawo i lewo. Uważa, że takie zachowanie powinno być na porządku dziennym. Nie robi ona jednak tego, bo musi. Jest życzliwa i kulturalna z własnych chęci oraz potrzeby. Nie lubi osób, które są wredne w stosunku do innych i uważają się za najważniejszych. Jest tak wygadana, że mogłaby rozmawiać z tobą przez całe twoje życie. Zawsze znajduje pełno tematów do pogaduszek. Taki tam rozgadany naród.
A teraz wady - w końcu każdy je ma, nieprawdaż?
Ma bardzo niską samoocenę, kompleks niższości wobec innych państw Europy, a nawet świata. Uważa siebie za państwo nieważne, niepotrzebne, zaśmiecające tylko mapę. Nie wiedzą tego jednak osoby, które nie są blisko niej. Brana jest często za ucieszoną z życia dziewczynę, a niektórzy nawet myślą, że uśmiech spowodowany jest narkotykami. Całe to szczęście to tylko maska, która ukrywa jej prawdziwe uczucia.
A Hiszpanka i sytuacja finansowa to jeszcze większe pogłębienia jej smutku.

Relacje:
Anglia - Bardzo ją lubi. Obie posiadają jeden z najdłuższych sojuszów trwających w historii. Maryśka bardzo się o nią martwi i stara się jej pomagać.
Holandia - Szczerze powiedziawszy, to Marcia jednocześnie ją lubi i nie lubi, a wszystko to spowodowane koloniami. Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić.
Francja - Obie kobietki nie przepadają za sobą. Powód taki sam jak powyżej. Strasznie ją irytuje.
Brazylia - Chce opiekować się Brazylią i stara się mu uświadomić, że to dla jego dobra. On jednak tego nie popiera.
Hiszpania - Kuzynka, siostra? Coś takiego. Kocha ją, ponieważ są rodziną, ale wie, że ta robi jej pod górkę i trzeba wszystko za nią robić. Do tego dochodzi również Unia Iberyjska, przez którą straciła dobre miejsce na arenie międzynarodowej.
+ Niektórzy ludzie uważają Portie za część Hiszpanii. To boli.
Meksyk - Cóż, pomagała Hiszpanii w podboju Meksyku a teraz trochę tego żałuje. Teraz stara się jakoś poprawić swoje stosunki z Eduardem.

Zainteresowania: Piłka nożna, gra na gitarze.

Inne:
# Jest bardzo religijna.
# Uwielbia pić kawę. Jest to jeden z głównych napojów w Portugalii.
# Z jej kraju pochodzi wielu słynnych piłkarzy. Kiedyś było tutaj również wielu odkrywców.
# Marcia ma takie same granice od 1139 roku.
# Portugalczycy używają dwóch nazwisk.
# W Portugalii jest ok. 366 sposobów na przygotowanie ryb.
# Nauczyła Angielkę jak pije się herbatę!

Moja komoda żywi się osami (też chcę trochę)

Zobacz profil autora
;O karta lepsza według mnie
Oczywiście akcepta daje bo jak

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach